ردیاب خودرو
  • اطلاعیه ها

• admin

قوانین فعالیت در بخش بازارچه   ۱۷/۰۶/۲۴

قوانین فعالیت در بخش بازارچه انجمن: مسئولیت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد و سایت iosYar.ir در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. قبل از معامله از صحت و درستی کالا و خدمات اطمینان پیدا کنید. خرید و فروش کالاهی غیر قانونی ممنوع است. رعایت حق کپی رایت الزامی است. در صورت مشاهده تخلف آن را سریعا گزارش دهید.

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام بنظرتون سهام شرکت اپل بخرم سود داره؟به چه صورت میتونم فعالیت سوداور داشته باشم؟؟یه نفر بطور کامل راهنمایی و کمکم کنه ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 

سهام اپل رشد خوبی داره و قیمت هر سهم امروز ۲۷ مهر هر سهم ۲۱۹ دلار می باشد  سالانه حداقل بیش از ۲۰ درصد رشد دارد من خودم 4 ماه پیش سهام اپل را روی حدود ۱۸۲ دلار خریدم جالب اینجاست که تا ده روز پیش سهام اپل تا ۲۳۲ دلار هر سهمی رسید و در این شرایط وقت خرید سهام اپل هست.

شما از سهام اپل دو نوع سود کسب میکنید:

۱- سود فاندمیتال همان ارزش افزوده سهام

۲- سود تکنیکال که هر سهم اپل روزانه حداقل ۵۵ سنت سود دارد برای شما یعنی اگر شما ۱۰ سهم اپل بخرید شب به شب ۵/۵ دلار سود کسب میکنید البته روزهای کاری یعنی هر ماه ۲۲ روز چون شنبه یکشنبه تعطیله بازار

در ادامه روند سرمایه گذاری و بازده را توضیح می دهم تا بهتر متوجه شودید:

من در تاریخ ۱۸ جون 2018  تعداد ۵۵ سهم اپل را به قیمت ۱۰ هزار دلار خریداری کرده ام و تا کنون که حدود ۴ ماه شده نزدیک به ۲۵۰۰ دلار کلا سود گرفتم . همین حالا اگه بخواهم کل سهام اپل که دارم را بفروشم نزدیک به ۱۲ هزار دلار پولش میشه یعنی ۱۰ هزار دلار اولیه در عرض ۴ ماه ۲ هزار دلار ارزش افزوده داشته و نیز نزدیک به ۲۵۰۰ دلارم سود گرفتم در مجموع ۱۰ هزار دلار اولیه شده ۱۴۵۰۰ دلار توی ۴ ماه.

جالبتر اینکه چهار ماه پیش ۱۰ هزار دلار را روی دلاری ۶ هزار تومان خریدم و حدودا ۶۰ میلیون پول دادم الان ۱۴۵۰۰ دلار را روی همین دلار ۱۴ هزارتومانی بخواهم نقد کنم حدود ۲۰۰ میلیون تومان پول گیرم میاد ، هرچند که مگه دیوانه هستم حالا بفروشم ! اولا چون سود خوبی داره دوما دلار تا ۳۰ خواهد رفت.

دوست عزیز تمایل داشتی با ایمیل من درتماس باش تا راهنمایی ات کنم.

ما ایرانی ها اگه سرمایه را حفظ نکنیم بیچاره میشیم.

Mohammad.shahriari@yahoo.com

ویرایش شده در توسط Hamirad

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری