• اطلاعیه ها

    • admin

      قوانین فعالیت در بخش بازارچه   ۱۷/۰۶/۲۴

      قوانین فعالیت در بخش بازارچه انجمن: مسئولیت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد و سایت iosYar.ir در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. قبل از معامله از صحت و درستی کالا و خدمات اطمینان پیدا کنید. خرید و فروش کالاهی غیر قانونی ممنوع است. رعایت حق کپی رایت الزامی است. در صورت مشاهده تخلف آن را سریعا گزارش دهید.
kia sabt

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت حبوبات با مسئولیت محدود

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

++ دو برگ شرکت نامه را تکمیل کنید و از سهامداران بخواهید که شرکت نامه را امضا کنند. 

++ دو برگ تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود که باید حتما تکمیل شود و سهامداران آن را امضا کنند. 

++ دو جلد اساسنامه تکمیل شده و امضا شده توسط همه سهامداران 

++ دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس که سهامداران و بازرسین آن را امضا کرده باشند. 

++ دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره که به امضا سهامداران و بازرسین برسد. 

++ کپی برابر با اصل مدارک احراز هویت همه شرکا، مدیران و هیئت نظار ( برای مواقعی که تعداد شرکا بیش از دوازده  نفر باشد)

++ گواهی عدم سوء پیشینه برای اعضای هیات مدیره و مدیر عامل

++ تاییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار، مبنی بر غیر دولتی بودن آن

++ معرفی نامه نمایندگان، در شرایطی که سهامداران و اعضای هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند. 

++ ارائه کپی روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن

++ اگر برای ثبت شرکت حبوبات از شما مجوز خواستند شما باید اصل مجوز فعالیت خود را ارائه دهید. 

++ اصل وکالتنامه وکیل دادگستری در شرایطی که ثبت شرکت حبوبات توسط وکیل انجام شود مورد نیاز است. 

نکته: اوراق تقاضانامه و شرکتنامه به دلیل بهادار بودن فقط باید از محل اداره ثبت شرکت ها تهیه شوند. همچنین فرم اظهارنامه ، اساسنامه و صورتجلسه نیز در اداره ثبت شرکت ها موجود است.

تمام موارد گفته شده بر گرفته از وب سایت معتبر  کیا ثبت هستند. 

ویرایش شده در توسط kia sabt

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

چرا باید کار ثبت شرکت را به موسسات حقوقی واگذار کنیم. در سال های اخیر امور ثبتی دچار تحولی اساسی گردید، به طوری که اموری چون ثبت شرکت و سایر خدمات اداری مرتبط نیاز به مراجعه حضوری نداشته و تقریبا تمامی مراحل ثبت شرکت توسط سامانه ثبت شرکتها قابل انجام است. با اعمال این تغییرات انجام کلیه این مراحل توسط خود متقاضی نیز امکان پذیر گشته است، با این حال هنوز اکثریت متقاضیان ثبت شرکت، این امر را به موسسات حقوقی و وکلا می سپارند.

علت این امر تخصصی بودن امر ثبت شرکت مانند سایر امور حقوقی است. در این میان موسسه حقوقی بین المللی برای انجام امور حقوقی بین الملل مورد استفاده قرار می گیرد. 
مواردی چون آگاهی از نحوه تحریر موضوع فعالیت جهت رد نشدن موضوع، نحوه تقسیم سرمایه شرکت، نحوه انتخاب اسامی مناسب جهت جلوگیری از رد شدن اسامی، انتخاب نوع سرمایه متناسب با نوع شرکت، نحوه صحیح امضای اعضاء و سهامداران در ذیل مدارک، نحوه درج تاریخ صحیح تشکیل جلسات و موارد مشابه این چنینی نکاتی تخصصی است که عدم آشنایی با آنها موجب رد مکرر تقاضای ثبت شرکت، اتلاف وقت و هزینه و ورود خسارات مالی و حقوقی احتمالی به شرکت به دلیل وجود اشتباهات محتمل در ارکان اساسی شرکت در آینده خواهد شد.

%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D9


در تبادلات بین المل نیز قوانین خاصی وجود دارد که یک مشاور حقوقی در شرکت یا یک موسسه حقوقی بین المللی می تواند به ما و شرکت کمک کند. 
همچنین آشنایی با اصطلاحات تخصصی و حقوقی شرکتها، آشنایی با اخطارهای کارشناسی و نحوه رفع آنها در زمان مناسب، آشنایی با نوع مجوزهای لازم جهت موضوعات مجوزی، آشنایی با نحوه انجام مراحل حضوری و پایانی ثبت شرکت و همینطور لزوم چک نمودن و بررسی مداوم و مستمر پرونده از طریق سایت، جهت منقضی نشدن تقاضا و همچنین مذاکره حضوری برای رفع ایرادات احتمالی که نیازمند به مذاکره خارج از سایت هستند (با توجه به اینکه در حال حاضر کارشناسان اداره ثبت به هیچ وجه جز از طریق سایت پاسخگوی متقاضیان نیستند) نیز از جمله مواردی هستند که لزوم سپردن پروسه به موسسات حقوقی و وکیل متخصص را نشان می دهند.
صرف داشتن یک Please login or register to see this link. کسی را وکیل نمی کند. دقت کنید بسیاری از مبالغی که به وکیل یا Please login or register to see this link. پرداخت می کنید در واقع در جیب وکیل نمی رود و وکیل می بایست بابت آن قرارداد ، تمبر مالیاتی ابطال نماید و علاوه بر آن نیز هر ساله مالیات پرداخت کند و هزینه های زیادی بابت ایاب و ذهاب خواهد داشت ضمن اینکه بایستی وقت بگذارد و پیگیری پرونده را بکند در نتیجه برای پرداخت اجرت وکیل سخت گیر نباشید تا او نیز بتواند کیفیت خدمات خود را ارتقا دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دفتر وکالت می توانید به Please login or register to see this link. مراجعه کرد و مقالات مرتبط با این موارد را مطالعه بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری