ردیاب خودرو
  • اطلاعیه ها

• admin

قوانین فعالیت در بخش بازارچه   ۱۷/۰۶/۲۴

قوانین فعالیت در بخش بازارچه انجمن: مسئولیت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد و سایت iosYar.ir در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. قبل از معامله از صحت و درستی کالا و خدمات اطمینان پیدا کنید. خرید و فروش کالاهی غیر قانونی ممنوع است. رعایت حق کپی رایت الزامی است. در صورت مشاهده تخلف آن را سریعا گزارش دهید.

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

jailbreak

جیلبریک jailbreak ورژن IOS11.2 تا IOS11.3.1  بدون کامپیوتر و از طریق گوشی آیفون 

Please login or register to see this attachment.

مرحله اول به لینک زیر رفته:

Please login or register to see this link.

مرحله بعد از داخل سایت به قسمت APP رفته
گزینه tweakbox apps  رو انتخاب کنید. و در بالا Electra 11.3.1  را جست و جو کنید. 

برنامه (ابزار) را نصب کنید و به داخل برنامه بروید.

برای Please login or register to see this link. گوشی آیفون برای ios11.1 تا ios11.3.1 دیگر نیازی به کامپیوتر هم نیست .

دوستان عزیزPlease login or register to see this link. هر مشکلی در این مورد داشتند میتوانند همینجا از همکاران محترم و بقیه دوستان سوال بفرمایند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

نسخه 1.0.2 ابزار جیلبریک Electra   ١١.٢-١١.٣.١ عرضه شد. 

در این نسخه خیلی از باگها و کراش سیدیا رفع شده است . همچنین ریست شدن گوشی بعد از جیل بریک نیز حل شده است. 

لینک ابزار :

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، fardis گفته است :

jailbreak

جیلبریک jailbreak ورژن IOS11.2 تا IOS11.3.1  بدون کامپیوتر و از طریق گوشی آیفون 

Please login or register to see this attachment.

مرحله اول به لینک زیر رفته:

مرحله بعد از داخل سایت به قسمت APP رفته
گزینه tweakbox apps  رو انتخاب کنید. و در بالا Electra 11.3.1  را جست و جو کنید. 

برنامه (ابزار) را نصب کنید و به داخل برنامه بروید.

برای Please login or register to see this link. گوشی آیفون برای ios11.1 تا ios11.3.1 دیگر نیازی به کامپیوتر هم نیست .

دوستان عزیزPlease login or register to see this link. هر مشکلی در این مورد داشتند میتوانند همینجا از همکاران محترم و بقیه دوستان سوال بفرمایند.

سلام خسته نباشی من همه کارا رو انجام دادم ولی میخوام جیل کنم هی ریست میشه انجام نمیشه خبری از سایدیا هم نیست 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 10 ساعت قبل، Ztiamo گفته است :

سلام خسته نباشی من همه کارا رو انجام دادم ولی میخوام جیل کنم هی ریست میشه انجام نمیشه خبری از سایدیا هم نیست 

شما متن زیر و هم مطاعه کرده و انجام دادین؟

در این نسخه خیلی از باگها و کراش سیدیا رفع شده است . همچنین ریست شدن گوشی بعد از جیل بریک نیز حل شده است. 

لینک ابزار :

ویرایش شده در توسط fardis

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، fardis گفته است :

شما متن زیر و هم مطاعه کرده و انجام دادین؟

لینک ابزار :

تو بنک ملت که میرم میگه گوشی جیل شده ولی خبری از سیدیا نیست جیل شده گوشیم ولی ناقص فکر کنم چیکار کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Ztiamo گفته است :

تو بنک ملت که میرم میگه گوشی جیل شده ولی خبری از سیدیا نیست جیل شده گوشیم ولی ناقص فکر کنم چیکار کنم

جیلبرک شده ولی ناقص اصلا میخوام کلا جیلشو بردارم چیکار کنم اگه راهی هست بگید unjilberik

لینک به ارسال

عزیزان فالور توجه کنید سایت و انجمن ما هیچ مسئولیتی دربرابر مشکلات و مسائل احتمالی ندارد و اگر روی ورژن های  11.3 و 11.3.1 منتظر جیلبریک هستید به هیچ عنوان از طرف ما  پیشنهاد نمیشه اینکار رو انجام بدید، چون ممکنه مجبور به ریستور به آخرین نسخه شوید و جیلبریک رو از دست بدید.

لینک به ارسال

تنها کمکی که از دست من الان میاد اینطوری میتونم راهنمایی کنم چون کارشناسان فنی سایت iosyar الان اینجا نیستند چون روز تعطیل هست پس فردا ما در خدمت شما هستیم اگر با توجه به راهنمایی که من میکنم نتونستید انجام بدید و این سایت و انجمن هیچ مسئولیتی در مورد مشکلات احتمالی که بابت جیلبریک و ریستور هست را قبول نمیکند هدف ما کمک به شما هست. 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری