ردیاب خودرو
  • اطلاعیه ها

• admin

قوانین فعالیت در بخش بازارچه   ۱۷/۰۶/۲۴

قوانین فعالیت در بخش بازارچه انجمن: مسئولیت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد و سایت iosYar.ir در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. قبل از معامله از صحت و درستی کالا و خدمات اطمینان پیدا کنید. خرید و فروش کالاهی غیر قانونی ممنوع است. رعایت حق کپی رایت الزامی است. در صورت مشاهده تخلف آن را سریعا گزارش دهید.

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

یکی از دوستان امروز ایمیل زده و این سوال و کرده و من هم تعجبم از این هست که الان خیلی وقت هست این مشکل هست و چرا ایشون الان پیگیر هست( شاید جدیدا آیفون خریده !!!) به هر دلیلی؟

الان بیشتر از ده روز هست نمیتونم برنامه های گوشی را آپدیت کنم و یا اپلیکیشن جدیدی را از اپستور دانلود کنم ضمنا گوشی من آیفون 6s پلاس هست. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.?

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

اگر  نمیتونید از اپ استور دانلود کنید ؟  یا اپلیکیشن های قبلی را آپدیت کنید....

توضیح در مورد ارور 1009 که به تازگی دریافت  
میکنید. و گاها هم این ارور نمیاد و برنامه ای هم دانلود نمیشه یا برنامه ای هم آپدیت نمیشه

ممکن است شما نیز هر از چند گاهی هنگام خرید یا دانلود از آیتونز با ارور 1009 مواجه شده باشید . به دلیل پرسش های مکرر مشتریان عزیز نیاز دانستیم که به آموزش رفع این ارور بپردازیم.

به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران، آیتونز و شرکت اپل نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ارور 1009 نیز ارور تحریم بوده و متوجه ایران است.

اگر آی پی خود را به هر آی پی غیر ایرانی تغییر دهید ، دیگر این ارور را مشاهده نخواهید نمود.

این ارور هر چند وقت یکبار برای کاربران ایرانی به وجود می آید که خیلی راحت با یک نرم افزار تغییر آی پی برای دور زدن تحریم ها قابل حل خواهد بود.

علاوه بر این در این روزها ممکن است با ارور Cannot Connect to iTunes هم مواجه شوید که این ارور نیز ارور تحریم است و باید با آی پی غیر ایرانی وارد آیتونز شوید.

به زبان ساده تر اپل هر از چند گاهی کشورهایی که به صورت قانونی اپل استور ندارند رو بلاک یا همون فیلتر میکنه.

این ارور تا یک مدت زمان با کاربران اپل خواهد بود اما بعد از مدتی درست خواهد شد.

اگر بخواین از شر ابن ارور خلاص بشید نیاز به برنامه‌هایی که ip رو عوض میکنند هست

لینک به ارسال

سلام

از اینجا میتونین حلش کنین ، در مورد ارور 1009 کامل توضیح داده

Please login or register to see this link.

لینک به ارسال

سلام من هرفیلتر روی میزنم درست نمیشه اپل استورمم کار نمیکنه چیکار کنم میشه کمکم کنید 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری