ردیاب خودرو
  • اطلاعیه ها

• admin

قوانین فعالیت در بخش بازارچه   ۱۷/۰۶/۲۴

قوانین فعالیت در بخش بازارچه انجمن: مسئولیت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد و سایت iosYar.ir در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. قبل از معامله از صحت و درستی کالا و خدمات اطمینان پیدا کنید. خرید و فروش کالاهی غیر قانونی ممنوع است. رعایت حق کپی رایت الزامی است. در صورت مشاهده تخلف آن را سریعا گزارش دهید.

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام ببخشید من باطری مک بوک ایر خودم رو عوض کردم ولی وقتی شارژر رو وصل می کنم چراغ شارژر روشن نمی شه . البته اولش که عوض کردم روشن شد و شارژ کامل شد ولی بعدش دیگه روشن نمی شه و شارژ هم نمی شه ولی علامت باطری در بالای دکستاب نشون می ده که شارژر نصب می شه. پس عیب از شارژر نیست . اگر می دونید ممنون می شم کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز 

ریست SMC :
همانطور که در جدول فوق نشان داده شد٬ ریست SMC اغلب برای عدم عملکرد مناسب قطعات سخت افزاری انجام می شود. به همین دلیل قبل از انجام این ریست٬ بهتر است از تمامی راه های استاندارد برای حب مشکل استفاده کنیم و سپس در نهایت خود را برای ریست SMC آماده کنیم. 
این عملیات استاندارد قبل از ریست SMC عبارتند از :
•کلید های comment+option+esc را فشرده و با ورود به صفحه Force quit از هر اپلیکیشنی که به درستی اجرا نمی شود خارج شوید.
•با زدن بر روی لوگوی اپل در منو بار و انتخاب گزینه Sleep ٬ مک را به خواب ببرید و پس از بیداری دوباره نتیجه کار را مشاهده کنید
•با زدن بر روی لوگوی اپل در منو بار و انتخاب گزینه reset ٬ مک را ریست نمایید
•با زدن بر روی لوگوی اپل در منو بار و انتخاب گزینه shut down مک را به طور کامل خاموش نمایید

اگر با همه این عملیات٬ مشکلات به وجود آمده برطرف نشد به ریست SMC نیاز است. 

و اما دایره عملیاتی ریست SMC کجاست و چه مشکلاتی ممکن است با این ریست حل شود؟ در جدول فوق دایره عملیاتی این سیستم مدیریتی بیان شد اما در ادامه نگاهی دقیق تر به آن خواهیم پرداخت 

مشکلات فن :
فن دیوایس با سرعت بالایی کار می کند٬ حتی زمانی که در سیستم عامل پردازش سنگینی انجام نمی شود!

مشکلات چراغ ها :
•نور پس زمینه کیبورد به درستی عمل نمی کند ( تنها برای مک هایی که دارای این ویژگی هستند)
•نور چراغ sleep به درستی عمل نمی کند( تنها برای مک هایی که دارای این ویژگی هستند)
•چراغ باطری به درستی وضعیت موجود را نشان نمی دهد ( تنها برای مک هایی که دارای این ویژگی هستند)
•نور صفحه نمایش٬ در برار تغییر نور محیط عکس العملی نشان نمی دهد یا به درستی عمل نمی کند ( تنها برای مک هایی که دارای این ویژگی هستند)

مشکلات باطری و برق
•کلید روشن و خاموش مک در اثر نگه داشتن هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهد.
•با بستن دیوایس های نت بوک٬ آنها به sleep نمی روند.
•دیوایس به طور ناگهانی shut down شده یا به خواب می رود.
•باطری به شکل مناسبی شارژ نمی شود.
•LED موجود بر روی شارژر Megasafe به خوبی عمل نمی کند. 

مشکلات در عمکرد سیستم
•کند شدگی سیستم در حالی که پردازنده مشغول عمکرد سنگینی نیست
•اپلیکیشن ها در اجرا٬ عملکرد مناسبی ندارند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری