ردیاب خودرو
  • اطلاعیه ها

• admin

قوانین فعالیت در بخش بازارچه   ۱۷/۰۶/۲۴

قوانین فعالیت در بخش بازارچه انجمن: مسئولیت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد و سایت iosYar.ir در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. قبل از معامله از صحت و درستی کالا و خدمات اطمینان پیدا کنید. خرید و فروش کالاهی غیر قانونی ممنوع است. رعایت حق کپی رایت الزامی است. در صورت مشاهده تخلف آن را سریعا گزارش دهید.

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام وقت همه عزیزان بخیر
دوستان چطور میشه با ایتونز با اپدیت جدید اپل ایدی ساخت اخه دیگه قسمت اپلیکیشن نداره. ؟؟

اگه کسی بلد هست ممنون میشم سریع راهنمایی کنه برام خیلی مهم هست اینکار سریع انجام بشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام آقا وحید این مشکل ده روز پیش من داشتم هر کاری کردم نتونستم از طریق دانلود اپلیکیشن در آیتونز  اپل آی دی درست کنم چون کلا از آیتونز جدید قسمت اپستور و برداشتند به همین دلیل  من هم نهایت سماجت و کردم رفتم از اپستور یک اگلیکیشن رایگان پیدا کردم اسم کامل اگلیکیشن و برداشتم آوردم قسمت سرچ آیتونز زدمش و اپلیکیشن و آورد دانلود و که زدم بدون اینکه اپل آیدی بخواد مستقیم دانلود کرد من بیشتر کلافه شدم مجبور شدم اپل آی دی قبلی رو بستم و یک اپل آی دی جدید درست کردم. اگه کسی جواب این مشکل و بده یک حال اساسی میدم بهش . :ph34r::ph34r:

لینک به ارسال

ممنونم اسنیو جان از اینکه تجربه خودت و با ما به اشتراک گذاشتین اره من هم همین راه و پیش رفتم ولی جواب نداد هچنان که خودتون جواب نگرفتین منو که بدجوری کلافه کرده ...

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، vahid گفته است :

سلام وقت همه عزیزان بخیر
دوستان چطور میشه با ایتونز با اپدیت جدید اپل ایدی ساخت اخه دیگه قسمت اپلیکیشن نداره. ؟؟

اگه کسی بلد هست ممنون میشم سریع راهنمایی کنه برام خیلی مهم هست اینکار سریع انجام بشه.

انصافا این موضوع خیلی وقت منو گرفت تا تونستم راهش و پیدا کنم.

اره در نسخه جدید آیتونز قسمت دانلود اپلیکیشن رایگان وجود نداره ولی شما میتونی در برنامه آیتونز بری قسمت TV SHOW بعدش قسمت  FREE TV Episodes و همونجا یکی از فیلمها را برای دانلود بزنی الان پنجره قشنگ اپل آیدی برات باز میشه که از شما اپل آیدی میخواد و در صورتیکه اپل آیدی نداشته باشین باید همونجا ثبت نام بزنی و میتونی یک اپل آیدی جدید درست کنی.

امیدوارم مفید واقع بشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

وای اصلا هواسم به اون قسمت نبود همین الان برم تست کنم واقعا واقعا بابت این درست کردن اپل آی دی از این طریق خیلی خیلی اذیت شدم امیدوارم این روش و جلوش و نبسته باشند. ممنونم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری