ردیاب خودرو
  • اطلاعیه ها

• admin

قوانین فعالیت در بخش بازارچه   ۱۷/۰۶/۲۴

قوانین فعالیت در بخش بازارچه انجمن: مسئولیت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد و سایت iosYar.ir در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. قبل از معامله از صحت و درستی کالا و خدمات اطمینان پیدا کنید. خرید و فروش کالاهی غیر قانونی ممنوع است. رعایت حق کپی رایت الزامی است. در صورت مشاهده تخلف آن را سریعا گزارش دهید.

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

الان بیشتر از یک هفته میشه من با گوشی  هر سری که میخوام وارد تلگرام بشم یا اصلا اونموقع که دارم با تلگرام کار میکنم یک تلگرام قطع میشه و بعدش چند لحظه دیگه وصل میشه قبلا هم از این مسائل داشتم ولی تعداد دفعاتش اینقدر زیاد نبود ضمنا مشکل از قطع و وصل شدن تاینترنت وای فای یا اینترنت سیم کارت هم نیست چون اون موقع که این خطا پیش میاد روی نت مشکلی ندارم .
ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، vahid گفته است :

الان بیشتر از یک هفته میشه من با گوشی  هر سری که میخوام وارد تلگرام بشم یا اصلا اونموقع که دارم با تلگرام کار میکنم یک تلگرام قطع میشه و بعدش چند لحظه دیگه وصل میشه قبلا هم از این مسائل داشتم ولی تعداد دفعاتش اینقدر زیاد نبود ضمنا مشکل از قطع و وصل شدن تاینترنت وای فای یا اینترنت سیم کارت هم نیست چون اون موقع که این خطا پیش میاد روی نت مشکلی ندارم .
ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه.

براي رفع اين مشكل روش زير را انجام دهيد:

1- وارد تلگرام شويد و 10 بار روي قسمت ستينگ خود تلگرام تپ كنيد

2- در صفحه ي باز شده ابتدا بر روي Reset Permissions تپ كنيد

3- در مرحله بعد بر روي Reset tooltip تپ كنيد.

4- و در آخر به قسمت Network overrides رفته و گزينه Reset را انتخاب كنيد سپس بر روي گزينه Restart در بالاي صفحه تپ كنيد.

با اين روش تلگرام شما ريست ميشود و به احتمال زياد مشكل Connect نشدن به سرور ها حل ميشود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری