• اطلاعیه ها

  • admin

   قوانین فعالیت در بخش بازارچه   ۱۷/۰۶/۲۴

   قوانین فعالیت در بخش بازارچه انجمن: مسئولیت خرید و فروش بر عهده خود شخص می باشد و سایت iosYar.ir در این زمینه مسئولیتی را نمی پذیرد. قبل از معامله از صحت و درستی کالا و خدمات اطمینان پیدا کنید. خرید و فروش کالاهی غیر قانونی ممنوع است. رعایت حق کپی رایت الزامی است. در صورت مشاهده تخلف آن را سریعا گزارش دهید.

kia sabt

عضو انجمن
 • تعداد ارسال ها

  11
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  7

آخرین بار برد kia sabt در دی 29 2018

kia sabt یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

1 Neutral

درباره kia sabt

 • درجه
  Member
 1. کشور ترکیه به دلیل این که مانند پلی دو قاره اروپا و آسیا را به هم متصل می کند از نظر استراتژیک دارای موقعیت خوبی است. کالاها از کشورهای اروپایی از راه دو کانال داردانل و بسفیر که در ترکیه واقع شده اند وارد خاورمیانه می شوند.از نظر اقتصادی کشور ایران و ترکیه دارای روابطی متقابل هستند به طوریکه ایران از طریق ترکیه می تواند با غرب ایجاد رابطه کند و همچنین ترکیه از طریق ایران می تواند با شرق و آسیای مرکزی تبادلات اقتصادی داشته باشد.بنا به دلایلی که گفته شد و با وجود تحریم های اقتصادی که وجود دارد با ثبت شرکت در ترکیه می توان از طریق این کشور کالاهای خود را از کشورهای دیگر خریداری کرد و همچنین از طریق بانکهای موجود در ترکیه می توان پول خود را به بانکهای کشورهای مختلف انتقال دهید. 1-اصل پاسپورت یا شناسنامه همه اعضا 2-کامل کردن اساسنامه شرکت برای اینکه مشخص شود شرکت در چه زمینه ای می خواهد فعالیت انجام دهد. 3-ارائه 2 قطعه عکس 4-ارائه آدرس شرکت 5-انتخاب مدیر شرکت 6-در ابتدای فعالیت شرکت باید یک چهارم سرمایه گذاشته شود. 7-چنانچه برای انجام کارهای شرکت از وکیل استفاده کنید باید به او وکالت نامه بدهید. کیا ثبت بهترین انتخاب برای ثبت شرکت است.
 2. مسلما به کاربردن و ثبت علامت تجاری، اختیاری است ولی در مواردی که به آنها اشاره می کنیم، به گفته آیین نامه نصب و ثبت اجباری علائم صنعتی، از نظر تسهیل نظارت مبدا و ساخت اجناسی که برای مصرف و استفاده مستقیم بر روی بدن، به کار می رود و برای جلوگیری از تقلب و تقلید، در مورد برخی اجناس دارویی و خوراکی و آرایشی به کار بردن علامتی که به اداره ثبت داده شده است، ضروری است و این اجناس باید با علامت تجاری ثبت شده، به بازار عرضه شوند. اجناس مزبور به شرح ذیل هستند: 1- داروهای اختصاصی ( اسپسیالیته ) مورد استعمال طبی یا دامپزشکی که با نسخه پزشک یا بدون آن مورد مصرف قرار می گیرد. 2- مواد غذایی که در ظروف و به اسم مشخصی مورد استفاده قرار می گیرند. مانند کنسرو و مواد غذایی، پنیر ، شیر ، مربا ، ترشی و کره 3- آب معدنی های گازدار، شربت ها ، آب های میوه و نوشیدنی ها که تحت اسم و ظروف مشخصی به معرض فروش گذاشته می شوند. مسلما بعد از خواندن این مقاله متوجه شده اید که ثبت برند روغن زیتون اختیاری است یا اجباری؟ اگر هنوز احتیاج دارید که در این باره تحقیق کنید من سایت کیا ثبت را به شما پیشنهاد می کنم.
 3. برای ثبت شرکت عروسک بافی از نوع سهامی خاص این مدارک را باید آماده کنید: - تکمیل دو نسخه اساسنامه شرکت که باید همه سهامداران آن را امضا کنند. - تکمیل دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص و گواهینامه بانکی حاکی از تادیه قسمت نقدی - 2 برگ تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود که باید تکمیل شود و هر دو برگه تقاضانامه باید توسط کلیه سهامداران امضا شوند. - دو جلد اساسنامه تکمیل شده و امضا شده - دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین که سهامداران و بازرسین باید آن را امضا کنند. - دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره. از سهامداران و بازرسین بخواهید که هر دو نسخه را امضا کنند. - اگر تعداد شرکا بیش از 12 نفر باشد، تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت همه شرکا، مدیران و هیات نظار مورد نیاز است. - اصل گواهی عدم سوء پیشینه برای اعضای هیات مدیره و مدیر عامل - تاییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار، مبنی بر غیر دولتی بودن آن - معرفی نامه نمایندگان، در شرایطی که سهامداران و اعضای هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند. - ارائه کپی روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن - در مواردی که ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد، ارائه اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط لازم است. کیا ثبت پاسخ گوی تمام سوالات ثبتی شماست.
 4. ++ دو برگ شرکت نامه را تکمیل کنید و از سهامداران بخواهید که شرکت نامه را امضا کنند. ++ دو برگ تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود که باید حتما تکمیل شود و سهامداران آن را امضا کنند. ++ دو جلد اساسنامه تکمیل شده و امضا شده توسط همه سهامداران ++ دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس که سهامداران و بازرسین آن را امضا کرده باشند. ++ دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره که به امضا سهامداران و بازرسین برسد. ++ کپی برابر با اصل مدارک احراز هویت همه شرکا، مدیران و هیئت نظار ( برای مواقعی که تعداد شرکا بیش از دوازده نفر باشد) ++ گواهی عدم سوء پیشینه برای اعضای هیات مدیره و مدیر عامل ++ تاییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار، مبنی بر غیر دولتی بودن آن ++ معرفی نامه نمایندگان، در شرایطی که سهامداران و اعضای هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند. ++ ارائه کپی روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن ++ اگر برای ثبت شرکت حبوبات از شما مجوز خواستند شما باید اصل مجوز فعالیت خود را ارائه دهید. ++ اصل وکالتنامه وکیل دادگستری در شرایطی که ثبت شرکت حبوبات توسط وکیل انجام شود مورد نیاز است. نکته: اوراق تقاضانامه و شرکتنامه به دلیل بهادار بودن فقط باید از محل اداره ثبت شرکت ها تهیه شوند. همچنین فرم اظهارنامه ، اساسنامه و صورتجلسه نیز در اداره ثبت شرکت ها موجود است. تمام موارد گفته شده بر گرفته از وب سایت معتبر کیا ثبت هستند.
 5. شرایط زیر برای ثبت شرکت مینا کاری با مسئولیت محدود باید رعایت شود. - در شرکت با مسئولیت محدود باید تمام سرمایه تحویل مدیر عامل شرکت شود و مدیر عامل اقرار به دریافت کند. - در این نوع شرکتها، تعداد شرکا حداقل 2 نفر باید باشد. - حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت 100000 تومان است. مدارک مورد نیاز ثبت شرکت مینا کاری با مسئولیت محدود به صورت زیر است. - کپی شناسنامه و کارت ملی برابر برای سهامداران - 2 برگ شرکتنامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط سهامداران. - 2 جلد اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود و امضاء ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران. - کپی شناسنامه و کارت ملی بازرسین. - 2 برگ تقاضانامه شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن و امضاء ذیل تقاضانامه توسط کلیه سهامداران. - 2 نسخه صورتجلسه هیأت مدیره که مدیران منتخب باید آن را امضا کرده باشند. - تأییدیه هیأت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار، مبنی بر غیر دولتی بودن آن. - 2 نسخه صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین و هیأت مدیره که باید سهامداران و بازرسین آن را امضا کنند. - از مراکز پلیس به علاوه ده گواهی عدم سوء پیشینه کیفری تهیه کنید. - بنا به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکت ها باید مجوز تهیه کنید. اگر برای ثبت شرکت خود به مشاوره نیاز دارید کیا ثبت در خدمت شماست.
 6. با آماده سازی مدارک مهمی که در اینجا به آن اشاره می کنیم می توانید شرکت زیست محیطی را در قالب مسئولیت محدود ثبت کنید. البته در سایت تخصصی کیا می توانید مطالب کامل تر و جامع تری در این خصوص مشاهده کنید. 1- از شناسنامه و کارت ملی بازرسین شرکت حتما کپی بگیرید. 2- 2 نسخه شرکت نامه که توسط شرکا امضا شده باشد. 3- 2 نسخه اساسنامه شرکت که باید حتما تهیه کنید. 4- 2 نسخه صورت جلسه هیئت مدیره که توسط مدیران شرکت امضا شده باشد. 5- 2 نسخه صورت جلسه هیات مدیره که باید نسبت به تهیه آن حتما اقدام کنید. 6- کپی شناسنامه و کارت ملی تمام شرکا لازم است. 7- 2 نسخه تقاضانامه شرکت 8- ارئه گواهی مبنی بر نداشتن سابق کیفری که از جمله مهم ترین کارهایی است که باید حتما انجام شود. 9- در صورتیکه شرکا و هیات مدیره از بین افراد حقوقی باشند باید ازطرف نمایندگان مجلس معرفی نامه ارئه کنند و همچنین ارائه کپی اگهی تاسیس شرکت لازم است. 10- هیئت مدیره اشخاص حقوقی باید تایید کنند که شرکت غیر دولتی است. 11- در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به گرفتن مجوز داشته باشد باید به فکر تهیه مجوز باشید. بعد از آماده سازی مدارک فوق می توانید به یکی از موسسات ثبت شرکت که سابقه درخشانی دارد مثل شرکت کیا ثبت سفارش ثبت دهید تا کارهایتان خیلی زود و راحت انجام شود.
 7. یک شرکت تجهیزات پزشکی می تواند در زمینه های تولید تجهیزات پزشکی، واردات تجهیزات پزشکی، صادرات وسایل و تجهیزات پزشکی، توزیع و عرضه وسایل و تجهیزات پزشکی و در حوزه خدمات پس از فروش وسایل و تجهیزات پزشکی فعالیت داشته باشد. شما می توانید ثبت اینگونه شرکت ها را در دو قالب با مسئولیت محدود و سهامی خاص انجام دهید. البته به شرطی که موارد زیر را رعایت کنید. ثبت شرکت تجهیزات پزشکی از نوع مسئولیت محدود : ـ در شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه تحویل مدیر عامل شرکت شود و مدیر عامل اقراریه دریافت کند. ـ در قالب مسئولیت محدود تعداد شرکاء دست کم دو نفر باید باشد. ـ سرمایه لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود 100 هزار تومان است. - شما برای به ثبت رساندن چنین شرکتهایی باید فتوکپی شناسنامه و کارت ملی بازرسین را ارائه کنید. - فراموش نکنید که فرم تعیین نام را تکمیل کنید. - مبلغ تعیین شده را به نام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور واریز کنید. برای مشاهده موارد بیشتر می توانید به ثبت شرکت کیا ثبت مراجعه کنید.
 8. برای ثبت شرکت سهامی خاص باید به نکاتی توجه کنید که بخشی از انها را در این پست مطرح میکنیم و برای بقیه موارد می توانید به طور کامل تر به وب سایت حقوقی کیا ثبت مراجعه کنید. - در شرکت سهامی خاص موسسان به سرمایه اشخاص ثالث رجوع نمی کنند. - برای تشکیل آن باید حداقل 3 شخص حضور داشته باشند که بر اساس قواعد حاکم بر شرکت ها می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند. - برای تشکیل این نوع شرکت، داشتن اهلیت ضروری نیست و قیم محجور نیز می توانند واسطه تشکیل شرکت برای اشخاص فاقد اهلیت شوند. - سرمایه شرکت سهامی خاص، حداقل 1 میلیون ریال است و توسط موسسان هنگام تاسیس تامین می شود. - شرکت سهامی خاص حق انتشار اوراق قرضه را ندارد. - کلمه خاص باید قبل یا بعد از نام شرکت ذکر گردد در غیر این صورت هر یک از افراد ذینفع می تواند انحلال آن را از دادگاه بخواهد. - سرمایه باید شامل اوراق سهام باشد. - شرکت های سهامی خاص نمی توانند سهام خود را برای پذیره نویسی یا فروش در بورس اوراق بهادار یا وسیله بانک ها عرضه کنند و یا به انتشار آگهی و یا اطلاعیه و هر نوع تبلیغی برای فروش سهام خود اقدام کنند مگر اینکه از مقررات شرکت های سهامی عام تبعیت نمایند. - با توجه به اینکه نقل و انتقال سهام در این شرکت ها در روزنامه رسمی کشور آگهی نمی شود و جزء آیین نامه های داخلی شرکت ها می باشد به همین علت آگاهی از لیست دقیق سهامداران از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا تنظیم هرگونه صورتجلسه اعم از تغییرات، تمدید و یا هر نوع صورتجلسه قابل ثبت دیگر نیاز به ارائه لیست سهامداران شرکت خواهد داشت.
 9. برای ثبت شرکت حبوبات می توان از دو قالب سهامی خاص و مسئولیت محدود استفاده کرد. به فرض اگر شرکت شما از نوع مسئولیت محدود باشد باید این موارد را رعایت کنید. البته ناگفته نماند که اگر به موسسه حقوقی کیا ثبت رجوع کنید می توانید تمام سوالات خود را در این زمینه بپرسید. *2 برگ شرکت نامه و تکمیل آن و امضا ذیل شرکت نامه توسط همه سهامداران *دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره که به همه سهامداران و بازرسین آن را امضا کرده باشند. *کپی مدارک احراز هویت تمام شرکا، مدیران و هیات نظار *گواهی عدم سوپیشینه برای اعضای هیات مدیره و مدیر عامل *تاییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار،مبنی بر غیر دولتی بودن آن *معرفی نامه نمایندگان، در صورتیکه سهامداران و اعضا هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند و ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن *مجوز فعالیت از مراجع ذیربط در مواردی که ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد. *2 نسخه از تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود و تکمیل آن *دو جلد اساسنامه ی تکمیل شده و امضا ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران * 2 نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسس که به امضا سهامداران و بازرسین رسیده باشد. * وکالتنامه ی وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل انجام شود.
 10. اگر کار شما مربوط به جواهرات می شود و قصد ثبت برند آن را دارید خالی از لطف نیست که بدانید ثبت برند جواهرات چه مزایایی دارد. توصیه می کنم به سایت حقوقی کیا مراجعه کنید و در این زمینه بیشتر مطالعه کنید. از طریق ثبت برند شما می توانید نمایندگی بدهید. با ثبت علامت تجاری می توان آن را به فرد دیگری انتقال داد. ثبت برند باعث می شود افراد محصولات را از هم تشخیص بدهند. با ثبت برند شما می توانید در بازار شناخته شوید و این امر از نظر اقتصادی برای شما خیلی خوب است. با ثبت کردن برند، سهام آن دارای ارزش می شود و این امر باعث می شود درامد افزایش یابد.